top of page

Hakkımızda

Kardelen Okulları 2007 yılında Kardelen Çiçeği Anaokulu ile eğitim hizmetine başlamıştır. 2013 yılında Sağlık Meslek Lisesi ve  2014 yılında Anaokulundan Anadolu Lisesine kadar diğer tüm İlk ve Orta eğitim kademeleri kurulmuştur.  Güvenli adımlarla gelişen ailemize  2017 yılında katılan Devlet Destekli Teknoloji Liselerimiz ile Kardelen Okulları bugün 3 kampüste, 7 okulda ve 2.850  öğrenci kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Çocuklarımızı eğitim dünyasındaki yeni gelişmeler ışığında geleceğe hazırlarken, yetkinliklerinin ve isteklerinin farkına vardıkları aile sıcaklığında mutlu bir eğitim ortamı sunuyoruz.

Hedefimiz yeni çağın gerekliliklerine göre girişimci, öncü, alanında uluslararası yetkinliğe sahip, çevre bilincini ve ulusal değerlerimizi önceleyen, akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da varlık gösteren öğrenciler yetiştirmek.

Kurucumuz

İdeal bir eğitim zamanının gerekliliklerini yerine getiren eğitimdir. 21. asra girerken yeni değerler ve yetkinlikler önem kazanmaktadır. Bu yetkinliklerin başlıcaları sorun çözme, uzlaşma, işbirliği yapma, inisiyatif kullanma, küresel ve çevresel farkındalık ile bilgi okuryazarlığıdır. Küresel dünyada ulusal değerleri en üstte tutarak başka kültürlerle çalışan başarılı iş insanları yetiştirmek için Kardelen Okulları yeni çağın gerekliliklerine uygun, üretken, girişimci, öncü ve alanında uluslararası yetkinliğe sahip mezunlar yetiştirmek amacıyla kendini sürekli iyileştiren bir eğitim kurumudur. Öğrencilerimizi 21.yy hazırlama hedeflerimiz doğrultusunda eğitim dünyasındaki yeni gelişmeler ışığında akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda varlık gösteren öğrenciler yetiştiriyoruz.

Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. 

Selim AYDIN

Özel Kardelen Okulları Kurucusu

İmza Atan Adam

Dünden Bu Güne Biz

Özel Kardelen Okulları
bottom of page